ما فحشا نکردیم، ولی شما ناجوان‌مردانه اشاعه‌ی ِ فحشا کردید

مهدی زاهدی اما در اظهاراتی دور از انتظار انعکاس این موضوع از طریق فیلمبرداری و انتشار آن را غیرقانونی و مصداق اشاعه فحشا دانست و در پاسخ به خبرنگاران که به او متذکر شدند دانشجویان بهترین راه برای افشای تخلف مدیر مربوطه را فیلمبرداری دانسته‌اند، گفت: همان طور که گفتم این شیوه‌ها درست نیست و خلاف شرع است. او گفت: آنچه در فیلم آمده این است که دختری به اتاق معاون دانشجویی مراجعه کرده و در اتاق روسری به سر نداشته و شما تنها یک عدم روسری را می‌بینید. اما این که عده‌ای متاسفانه به عنوان یک جریان سیاسی بخواهند مسئله‌ای را به فرض این که نعوذ‌بالله کار بد یا خلاف شرعی هم صورت گرفته باشد، توسعه و اشاعه دهند، آیا کار درست و قانونی است؟ این که عده‌ای بخواهند این را به مسائل سیاسی دامن بزنند شیوه جوانمردانه‌ای است؟ وزیر علوم برخورد با معاون دانشجویی دانشگاه زنجان را منوط به اثبات تخلف از سوی او می‌داند و به طور تلویحی می‌گوید که فیلم مذکور نمی‌تواند سند معتبری باشد: «در فیلم تنها چیزی که می‌بینید نداشتن حجاب است» او تاکید کرد: اگر مدارک و مستنداتی ارائه شود که دادگاه یا کمیته انتظامی اساتید توجیه شوند یقینا برخورد خواهد شد.

روزنامه‌ی ِ کارگزاران، ٣٠ خرداد ِ ٨٧

وزیر ِ دروغ‌گوی ِ علوم توضیح نداد که اگر آن‌چه در این فیلم آمده فحشاست، پس چه‌طور هنوز چیزی ثابت نشده؛ و اگر فحشا نیست، پس چرا انتشار ِ آن اشاعه‌ی ِ فحشاست. هم‌چنین ایشان که به رغم ِ انتشار ِ این فیلم حاضر به پذیرش ِ الدنگ بودن ِ معاون ِ دانش‌جویی ِ دانش‌گاه ِ زنجان نشده، توضیح نداد که اگر دانش‌جویان این کار ِ غیرقانونی و غیرشرعی را هم انجام نمی‌دادند، چه‌طور قادر به حالی کردن ِ قضیه به امثال ِ آن حضرت می‌بودند. آیا باید «حالی‌کن» بزرگ‌تر بیاوریم؟

/ 13 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدحسین

منظور وزیر علوم الدنگمان از اینکه در فیلم فقط یک خانم است که حجاب ندارد این بوده که "چرا نگذاشتید یک خورده جلو برود و بعد فیلم بگیرید تا بساط دوره ‌‌همی ما و بر و بچ جور شود آخه؟ این که به درد نمی‌خورد حتی یک ... خشک و خالی هم نمی‌توان با آن زد. " وزیر علوم الدنگمان فکر نکرده که مهمترین دلیل بر اثبات حقانیت فیلم عکس‌العمل نشان ندادن آن م......ه است که اگر در عمل نکرده قرار می‌گرفت مثل هر کس دیگر حداقل دست و پایی میزد نه اینکه بعد از 5 دقیقه گیج ویجی خوردن برود تازه پرده را باز کند. تازه وزیر علوم الدنگمان فقط الدنگ نیست. م.....ه‌ایست که دومیش آن رئیسش می‌باشد.

غزال

ایمان نتیجه‌گیریت عالی بود!!لذت بردم!

محمد حسن

[عصبانی] نکته اصلی اینه که اون خر (وزیر) به جای اینکه به نکته ای که اشاره شده توجه کنه نوک انگشتو گاز گرفته. در ضمن گیریم که یارو اون کار قبیح رو نکرده حالا یه جوری حرف می زنه که انگار کشف حجاب یه دختر به زور جرمی نیست و از نظر اونا یه مسئله ای عادیه. قدیما می گفتن وقتی به یه احمق ماه رو نشون بدی اون نوک انگشتت رو نگاه می کنه! دیگه اینقدر احمق ندیده بودیم[تعجب].

آواز آسمان

بر اساس این فیلم یک نفر دیگه فحشا کرده وزیر علوم می گه "ما" ...

پریا

آخه میدونی...مددی پیغمبر زاده ست اینه که درسته دختره تو اتاقش بدون روسری نشسته بوده و دکمه های پیرهن خودش هم باز بوده و پرده ها هم کشیده شده بوده و بعد از ورود دانشجو ها هم مثل مرغ پر کنده این ور و اون ور میزد تا بتونه فرار کنه....ولی مگه شما داستان یوسف و زلیخا رو نخوندین؟[عصبانی] مسخرست....این موجودات فاسد تو نظام آموزشی ایران هستن اونوقت وزیر احمق علوم یه بار میگه دانشجو های دختر از خودشون به عنوان کالا استفاده میکنن یه بار میگه اشاعه فحشای دانشجو ها جرمش سنگین تره...مملکت گل و بلبله!!!

مسعود

خیلی جالبه... وقتی وزیرمون اینطوری باشه از پایین دستاش بعید نیست... قدیما دانشجوها یه احترامی و ابههتی داشتن ولی الان چی؟ جدا از اینکه دانشجوام احساسه جالبی ندارن. دانشجو از نظر مردم شده یه قشری که هر کار خلافی می کنن... با این وضعیت میخوایم مملکتمونو بسازیم. اینا همشون اسلام نمان. اسلامشون به اینه که جای یه مهر گنده رو پیشونیشون باشه. این آدم بهتره به جای نماز شب بره بخوابه که صبح باید کار دانشجوهارو را بندازه. دیگه حتما باید فیلم پرونو با شاته بسته از مددی میساختن تا اثبات بشه. تازه تو این کشور همیشه اعدام میکردن بعد میگفتن یارو چیکار کرده! این مدل جدیده و من تا الان ندیده بودم..

احمد

من هر دفعه میام، باید به فکر آروم کردن تو باشم، حرص نخور و... اما باز هم می گم، با فحش دادن درست نمی شه. باید عمل کرد. اگه این وزیر فردا بره زیر ماشین، یا رئیس امنیت اخلاقی گم بشه، همه ماستشون رو کیسه می کنن!

پریا

درسته با فحش دادن درست نمیشه...ولی گذشت زمان انقلاب با مشت و شعار...ما ترسو ایم....اگه نبودیم هرسال اینقدر دانشجوی شهید نمیدادیم...اگه نبودیم 18 تیر افسانه نمیشد...اگه نبودیم مددی حرومزاده به این راحتی زیر آبی نمیرفت....

گاو مشتی حسن

بابا ما دیگه خودمون از بهریم این چیزا رو!! یارو اولش انقد شوکه بود که هیچی رو انکار نکرد. تو فیلم هم معلومه. بعدا بهش رسوندن که شما زیر بار هیچی نرو ما خودمون درستش میکنیم. اگر بار اول دوم بود که آدم دلش نمیسوخت! الانم داره راست راست واسه خودش راه میرهعو فیلم هایی که با موبایلش از بقیه دخترای دانشگاه گرفته رو نگاه میکنه...

فواد

من پرم از خالی... دلم هوای رفتن دارد... ... .... ..... کوچه مرا صدا می زند انگار... و شهر برای من دلتنگ است.. اما خانه بوی کهنگی میدهد.. بوی گند آرزوهایم را! در این نزدیکی ها گورستانی ست انگار!