عنوان نداره

فیلم‌های ِ زیادی با این موضوع ساخته شده که اگه آدم بدونه زمان ِ کوتاهی تا مرگش باقی مونده، تو این مدت چی‌کار می‌کنه. معمولاً نشون می‌دن که طرف متحول می‌شه و کارهایی رو انجام می‌ده که همیشه می‌خواسته بکنه ولی به هر دلیل نمی‌کرده. داشتم فکر می‌کردم اگه مثلاً به من بگن یه هفته‌ی ِ دیگه می‌میرم، چه می‌کنم. و هرچی فکر کردم دیدم هیچ کار ِ خاصی ندارم که بکنم. احتمالاً در این یه هفته هم همون کارهایی رو می‌کنم که در ۴ سال ِ اخیر می‌کردم، حالا شاید کمی بالا و پایین. این خوبه یا بد؟!

/ 8 نظر / 10 بازدید
محمد خوش زبان

خیلی خیلی خوبه! ولی نکته جالب، وقتیه که توضیح بدی منظورت از کمی بالا و پایین چیه. مثلا بازم اخبار گوش میدی؟ یا واسه امتحان دوره میکنی؟ یا ...

ايمان

آره، فکر کنم باز هم اخبار ِ مورد ِ علاقه‌ام رو از سر ِ کنج‌کاوی دنبال کنم. اما قطعاً برای ِ امتحان درس نخواهم خوند!

سجاد

به نظرم این احساست به این خاطرِ که اولاً واقعاً این خبر رو نشنیدی! دوم اینکه هر چی به لحظه آخر نزدیک بشی احساست کم کم تغییر می کنه... و یه چیز دیگه: کتابِ ورونیکا ی پائولو کوییلیو رو خوندی؟ اونم یه همچین وضعی داره... شاید تو انگیزه واقعاً محرک نداری! (مثل من!)

احمد

آره، فقط يه برنامه بيرون رفتن دسته جمعي هم توي اين يه هفته بذار...

ايمان

به سجاد: شاید هم حق با تو باشه... نمی‌دونم. ورونیکا رو خوندم. البته به نظرم اون همچین وضعی نداشت. قصد داشت خودکشی کنه. من اون‌قدر از زندگی‌م ناراضی نیستم که خودکشی کنم. البته اعتراف می‌کنم که انگیزه‌ی ِ خیلی قوی‌ای هم برای ِ ادامه ندارم.

ايمان

به احمد: پایه‌ای بریم کوه؟

غزال

می بینم کنکور دچار یأس فلسفیت کرده رفیق!! به نظر من که این خوبه!یعنی الان بدون دونستن فاصله ی مرگ داری کارایی رو می کنی که دوست داری! البته با سجادم موافقم! حس ادم وقت شنیدن این خبر و روزشماری برای رسیدنش واقعاً فرق می کنه!

امیر

به نظر من که هم خوبه هم بد . خوبه چون نشون میده این چهار سال داشتی کارایی که واقعا دوست داری رو می کردی . بده چون نشون می ده کلا در زندگی هدف بلند مدتی نداری . نه که بده ! یعنی اینطوریه دیگه . نه ؟؟؟