ظرفی که آب رفت

آقای ِ علی‌آبادی، رئیس ِ سازمان ِ تربیت ِ بدنی، معتقد است که ایران در المپیک ناکام نبوده. البته در اظهارات ِ ایشان معلوم نشد که چرا همیشه تعداد ِ مدال‌های ِ المپیک ِ ایران در حال افزایش بوده، اما در دولت ِ خدمت‌گذار ِ آقای احمدی‌نژاد این تعداد کاهش یافته، آن هم با این شدت. همچنین در طی ِ تأملات ِ فلسفی ِ عمیق‌شان در زمینه‌ی ِ «ظرف و مظروف»، این جناب توضیحی در مورد ِ ظرف و مظروف در ترینیداد و توباگو، الجزایر، و زیمبابوه ندادند که رتبه‌ی ِ بالاتری را نسبت به ایران کسب کرده‌اند. ما هم بالاخره نفهمیدیم که نسبت به چهار سال ِ پیش، مظروف نسبت به ظرف بزرگ‌تر شده، یا ظرف نسبت به مظروف کوچک‌تر شده. اما کارشناسان بر این باورند که منظور از ظرف احتمالاً همان دولت ِ نهم است.

/ 2 نظر / 21 بازدید
گاو مشتی حسن

ناکام نبوده است. هیچ کس پیش بینی نمیکرد حتی ایرانی ها رو تو چین راه بدن. همین که تونستند شرکت کنند کلی کامیابیه برای خودش!

ندا

من فکر می کنم که مشکل از دولت های قبلی بوده و در دوران ایشان خودنمایی و فرهنگ تظاهر رواج داده می شده و تنها در دولت خدمتگزار هست که ما چهره واقعی و مظلومیت خودمون رو فریاد کردیم و تونستیم مشت محکمی به دهان آمریکاو اسرائیل و خلاصه هر جایی غیر از مملکت هوگو چاوز و موگابه ی عزیز بزنیم